Strona główna Redakcja Kontakt
 kliknij  für deutschsprechende Freunde  for English speaking friends
szukaj:
NA SKRÓTY
Rekrutacja - LO dla Ósmoklasistów
Prezentacja - LO dla młodzieży
Klasa humanistyczno-prawna
Klasa przyrodnicza
Rekrutacja - LO dla Dorosłych
Prezentacja - LO dla dorosłych
Druki podań
Adres
Jak do nas trafić?
Aktualności
DZIENNIK
Szkoła z klasą
Plan lekcji
Dzwonki
Kalendarium
Dni wolne
Matura 2021
Biblioteka
Dokumenty
Podręczniki 2021/2022
Dyrektor
Nauczyciele
Pedagog
Doradca zawodowy
Inni pracownicy
Samorząd
Program Samorządu
Henryczki
Złoty Absolwent
Prezydium
Terminarz zebrań
Regulamin Rady
Konto Rady Rodziców
Ubezpieczenie
Wychowawcy
Ogłoszenia
Samorząd Słuchaczy
Podręczniki 2021/2022
Terminy zjazdów
Godziny lekcyjne
Rekordy
Absolwenci
Filmy
Galeria 1
Galeria 2
Galeria 3
Listy gratulacyjne
userów na stronie: 0
gości na stronie: 5


Deklaracja dostępności cyfrowej



Laureaci "HENRYCZKÓW"
wyróżnienia przyznawanego od roku szkolnego 2001/2002
przez Radę Pedagogiczną


Statuetka Rok szkolny 2020/2021

  • Aleksandra Skotarczak - za działalność artystyczną
  • Maja Hrehorowicz i Aleksandra Skotarczak - za promocję nauki
  • Maja Hrehorowicz - za działalność na rzecz wolontariatu
  • Karolina Pilarek - dla najlepszego sportowca
Rok szkolny 2019/2020

  • Justyna Stangryciuk - za działalność samorządową
  • Maciej Kubicki - za godne reprezentowanie szkoły
  • Bożena Lehsa - za promocję nauki
  • Wiktoria Ogórek - za działalność na rzecz wolontariatu
  • Marta Zagajewska - za działalność na rzecz wolontariatu
Rok szkolny 2018/2019

  • Natalia Nowak - za godne naśladowania zaangażowanie w życie szkoły
Rok szkolny 2017/2018

  • Wojciech Cyperski - za niezawodność (LO)
  • Patryk Waszczuk - za renesansową osobowość (LO)
  • Krzysztof Kloc - za godną postawę i strażacka pasję (LO)
Rok szkolny 2016/2017

  • Jakub Włodarczyk - za niebanalną osobowość i promocję nauki (LO)
  • Sandra Mosak - za działalność artystyczną i kulturalną (GIM)
  • Monika Noga - za renesansową osobowość (LO)
  • Grzegorz Bryk - za godne reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym (LO)
Rok szkolny 2015/2016

  • Patrycja Romanowska - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu (LO)
  • Daria Sadowska - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu (GIM)
  • Igor Majchrzak - za promocję nauki (GIM)
  • Laura Smolarczuk- za działalność artystyczną i kulturalną (LO)
  • Laura Smolarczuk - za najlepszą frekwencję (LO)
  • Klaudia Pawełek - za działalność społeczną (LO)
Rok szkolny 2014/2015

  • Milena Stuleblak i Mateusz Gut - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu
  • Konrad Lekan - za działalność artystyczną i kulturalną
  • Paweł Peła - za najlepszą frekwencję
  • Eryk Fedyniak - za działalność społeczną
Rok szkolny 2013/2014

  • Oliwia Marszałek oraz Mateusz Wardak - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu
  • Daria Korowajczyk - za działalność artystyczną w zakresie piosenki
  • Justyna i Ewelina Łopata - za najlepszą frekwencję
  • Patrycja Gniewczyńska - za działalność na rzecz innych
  • Andrzej Wygaś - za aktywną działalność społeczną oraz godne reprezentowanie szkoły
Rok szkolny 2012/2013

  • Adrian Zieliński - za działalność społeczną
  • Arlena Hanc oraz Mateusz Tomczyk - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu
  • Sylwia Krążko - za działalność artystyczną w zakresie teatru i tańca
  • Damian Gałkowski- za promowanie swoją sportową postawą wizerunku szkoły.
Rok szkolny 2011/2012

  • Michał Staśkiewicz - za działalność samorządową
  • Beata Drzewiecka i Szymon Narbut - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu
  • Monika Pela - za działalność kulturalną i artystyczną
  • Michał Litwin - człowiek, na którego zawsze można liczyćz.
Rok szkolny 2010/2011

  • Jan Stanisław Bukowski - za działalność społeczną
  • Mariusz Wójcik - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu
  • Justyna Kosmalska - za działalność kulturalną i artystyczną
  • Dominik Wolski - za twórcze działania w przestrzeni multimedialnej i Internetu (e-Henryczek).
Rok szkolny 2009/2010

  • Paweł Kempa - promocja nauki
  • Marlena Kucharska- za działalność społeczną
  • Celina Kucharska - najlepszy sportowiec
  • Piotr Malinowski - najlepszy sportowiec
  • Aleksandra Berlińska - działalność kulturalna i artystyczna
  • Anna Knap - najlepszy dziennikarka.
Rok szkolny 2008/2009

  • Tomasz Pobol- za działalność społeczną
  • Patrycja Paszkiewicz - najlepszy sportowiec
  • Łukasz Kalwasiński - najlepszy sportowiec
  • Milena Jażdżewska - działalność artystyczna w zakresie muzyki
  • Sandra Krajewska - działalność artystyczna w zakresie sztuk plastycznych
  • Hubert Franas - najlepszy dziennikarz.
Rok szkolny 2007/2008

  • Joanna Górska- za zaangażowanie na rzecz innych
  • Emilia Polechońska - najlepszy sportowiec
  • Paweł Kowalewski - najlepszy sportowiec
  • Anna i Emila Dziecinne - działalność artystyczna i kulturalna
  • Daniel Czerniawski - najlepszy dziennikarz.
Rok szkolny 2006/2007

  • Ewa Tkacz - za zaangażowanie na rzecz innych
  • Aleksandra Fedejko - najlepszy sportowiec
  • Rafał Gertig - najlepszy sportowiec
  • Mateusz Zachciał - animator zdarzeń kulturalnych
  • Marlena Zdunek, Ewa Tkacz, Katarzyna Lach, Łukasz Krążko - uczestnicy życia artystycznego
Rok szkolny 2005/2006

  • Agnieszka Pestka - za zaangażowanie na rzecz innych
  • Magdalena Kudźma - najlepszy sportowiec
  • Bartosz Rzepczyński - najlepszy sportowiec
  • Katarzyna Łuczkowska - najlepszy dziennikarz.
Rok szkolny 2004/2005

  • Ewa Hałkowska,
  • Milena Siwiuk
  • Krzysztof Surowiec
  • Jacek Broniszewski,
  • Ryszard Pertman
Rok szkolny 2003/2004

  • Martyna Adamczyk
  • Tomasz Kłosiewicz
  • Barbara Materka
  • Krzysztof Kuczun
  • Rafał Wajszczyk
  • Anna Chylewska
Rok szkolny 2002/2003

  • Marta Gierczyńska,
  • Marta Jarzębska
  • Anna Janakiewicz,
  • Paweł Ambroziak
  • Marian Suchanowski
  • Monika Konecka
Rok szkolny 2001/2002

  • Maria Sadowska
  • Anna Falkowska, Piotr Ciesielski
  • Agata Miatkowska
  • Monika Latańska
  • Klasa IV "d"


[przejdź do strony głównej]

!!!

klik
kliknij i zaloguj się do e-dziennika


KANAŁ FILMOWY LO
!
Akademia Pomorska w Słupsku - kliknij
Politechnika Koszalińska
Filmy LO w serwisie You Tube
klik
Nasza szkoła w encyklopedii
Facebook
Stowarzyszenie Absolwentów LO w Sławnie
SP nr 2 w Sławnie
SP nr 3 w Sławnie
SP w Sławsku
SP w Warszkowie
SP w Jarosławcu
SP w Malechowie
SP w St. Jarosławiu
SP we Wrześnicy
SP w Pieszczu
Kliknij i przeczytaj ofertę
Nasze LO to pierwsza szkoła średnia w Powiecie Sławieńskim uznana przez minister edukacji Katarzynę Hall w za miejsce odkrywania talentów
BIP - kliknij
działy artykułów
działy newsów
© 2001-2014 Zespół Szkół w Sławnie im. J. H. Dąbrowskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Liceumslawno.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Engine powered by jPORTAL 2