Strona główna Redakcja Kontakt
 kliknij  für deutschsprechende Freunde  for English speaking friends
szukaj:
NA SKRÓTY
Rekrutacja - LO dla Ósmoklasistów
Prezentacja - LO dla młodzieży
Klasa humanistyczno-prawna
Klasa przyrodnicza
Rekrutacja - LO dla Dorosłych
Prezentacja - LO dla dorosłych
Druki podań
Adres
Jak do nas trafić?
Aktualności
DZIENNIK
Szkoła z klasą
Plan lekcji
Dzwonki
Kalendarium
Dni wolne
Matura 2021
Biblioteka
Dokumenty
Podręczniki 2021/2022
Dyrektor
Nauczyciele
Pedagog
Doradca zawodowy
Inni pracownicy
Samorząd
Program Samorządu
Henryczki
Złoty Absolwent
Prezydium
Terminarz zebrań
Regulamin Rady
Konto Rady Rodziców
Ubezpieczenie
Wychowawcy
Ogłoszenia
Samorząd Słuchaczy
Podręczniki 2021/2022
Terminy zjazdów
Godziny lekcyjne
Rekordy
Absolwenci
Filmy
Galeria 1
Galeria 2
Galeria 3
Listy gratulacyjne
userów na stronie: 0
gości na stronie: 4


Deklaracja dostępności cyfrowej


NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE NASZYCH
ABSOLWENTÓW I ABSOLWENTEK



  • Wioletta Wilk - badminton absolwentka roku 1986 r.
    1992 r.- reprezentantka kraju na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie
    I trener Krzysztof Michalik
    Klub Międzyzakładowy Klub Sportowy "Sława" Sławno
    Klub "Motus" Koszalin - trener Marian Stelter
    Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Olsztyn, trener kadry Lesław Markowicz, Zhou-Yun-Ling.
    Obecnie mieszka w Kętrzynie woj. warmińsko-mazurskie, uczy dzieci języka niemieckiego i wychowania fizycznego.

  • Michalik Anna - badminton, absolwentka 1996 roku.
    I trener - Michalik Krzysztof Klub "Sława" Sławno
    Złota medalistka Mistrzostw Europy kadetów (do 16 lat)
    Złota medalistka w Mistrzostwach Polski seniorów w mixcie.
    Powołana do kadry Polski jako juniorka, trener kadry Lesław Markowicz, Zhou-Yun-Ling.
    Trenowała w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Olsztynie.
    Obecnie przebywa w Niemczech, gdzie podjęła studia, wyszła za mąż i pracuje w ochronie zdrowia.

  • Łaszkiewicz Agata - badminton
    Srebrny medal na Ogólnopolskiej Spartakiadzie Młodzieży, ukończyła AWF i jest nauczycielem wychowanie fizycznego w gimnazjum.

  • Łaszkiewicz Dorota (Bujko) - 1983 złoty medal Akademickich mistrzostw Polski w badmintonie. Ukończyła AWF.
    Nauczycielka wychowania fizycznego w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Sławnie.

  • Grzelewska Dagmara (Wojtczak) - badminton, absolwentka 1987
    1987 - finał Mistrzostw Polski Seniorów w badmintonie, uczestniczka Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży w Poznaniu.
    Mistrzostwo Polski Nauczycieli w Badmintonie - 2004 (gra pojedyńcza i mieszana)
    Mistrzostwo Polski Nauczycieli w grze deblowej i pojedynczej - 2005.
    Nauczycielka wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 3 w Sławnie

  • Wojtczak Jacek - 1984 r
    Finałowy turniej Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży.
    1985 rok - dziewiąty junior w Polsce w badmintonie

  • Sikora Eleonora - absolwentka
    Reprezentantka Polski w piłce nożnej kobiet.
    Trenowała w pierwszej lidze - "Stilon" Gorzów.
    Badminton 1983 - złoty medal na Akademickich Mistrzostwach Polski
    Obecnie pracownik naukowy na Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wielkopolskim, trener piłki nożnej kobiet
    Członek Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej odpowiadający za szkolenie kobiet

  • Domicz Adam - absolwent 1985
    Biegał 400 na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w 1982r.
    Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży - finał w Poznaniu
    Rekord życiowy 49,9, Medalista Mistrzostw Świata i Europy Weteranów, Mistrz Weteranów Niemiec, Medalista Światowych Igrzysk Polonijnych - specjalizuje się w biegach prez płotki i skoku wzwyż. Powołany do Reprezentacji Polski Weteranów.
    Przebywa w Niemczech

  • Chudy Grażyna - absolwentka 1999r.
    Biega maratony. Klub "Święc" Sławno. Absolwentka Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku. Czołowa zawodniczka Pomorza Zachodniego w biegach przełajowych i ulicznych.

  • Łopatko Janina, Kuś Iwona- występowały w I-ligowym zespole siatkarek "Czarni" Słupsk, będąc w latach 70-tych - Medalistkami Mistrzostw Polski Seniorek.

  • Chylewska Anna - absolwentka 2002
    Reprezentantka Polski w warcabach 100 - polowych.
    2001r. - złoty medal - Mistrzostwa Polski Seniorów
    Brązowy medal - Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Petersburgu - 2002r.

  • Chudy Sylwester - absolwent 2003. Klub "Święc" Sławno i "Olszewscy i synowie" Sławsko, czołowy biegacz powiatu sławieńskiego w biegach ulicznych i przełajowych.


ABSOLWENCI - NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO



›› Wanda Pietrzykowska (Mazurek) - uczy wf i niemieckiego w Zespole Szkół Opatówek
›› Marek Fijołek
›› Anita Janowska
›› Zbigniew Karpowicz
›› Małgorzata Adamczyk (Niedbała) - pracuje w szkole w Kołobrzegu
›› Renata Dudzińska (Pietruszka) - uczy w OSW Niesłyszących Sławno
›› Mariola Stanisławska (Gut)- uczy w ZSA Sławno
›› Wojciech Szczęsny - uczy w Gimnazjum Sławno
›› Artur Klaman - uczy w Słupsku
›› Wanda Mazurek
›› Anna Janecka
›› Krzysztof Małachowski
›› Mariusz Małysz - uczy w Gimnazjum Malechowo
›› Paweł Michalik - uczy w SP nr 3 Sławno
›› Bożena Rokicka (Paszkiewicz) - uczy w Gimnazjum w Sławnie
›› Natalia Jęsiek - uczyła w naszej szkole, teraz w ZSA Sławno
›› dr Eleonora Sikora - wykładowca na AWF Gorzów - trener piłki nożnej kobiet
›› Wioletta Wilk (Sosnowska)- uczy w SP Kętrzyn
›› Dorota Łaszkiewicz (Bujko)- uczy w ZSA Sławno
›› Agata Łaszkiewicz (Sobczak)- uczy w Gimnazjum w Sławnie
›› Dagmara Grzelewska (Wojtczak) - uczy w SP nr 3 Sławno
›› Roman Zduńczyk - nauczyciel wf w Kwidzynie
›› Tomasz Ćwikliński - nauczyciel wf w SP nr3 w Sławnie
›› Marta Stroik - uczy w Gimnazjum w Sławnie
›› Monika Krysikiewicz - nauczycielka wf w SP nr 3 w Sławnie
›› Łukasz Kulisch


APEL:
ABSOLWENCI, KTÓRZY SKOŃCZYLI SZKOŁY WYŻSZE I DALEJ PRACUJĄ KRZEWIĄC KULTURĘ FIZYCZNĄ W SPOŁECZEŃSTWIE - PODAWAJCIE SWOJE DANE DO NASZEGO LINKU-BĘDZIE NAM MIŁO PRACOWAĆ W ŚWIADOMOŚCI, ŻE ROBIMY COŚ PODOBNEGO I JESTEŚMY ABSOLWENTAMI JEDNEJ SZKOŁY.




[przejdź do strony głównej]

!!!

klik
kliknij i zaloguj się do e-dziennika


KANAŁ FILMOWY LO
!
Akademia Pomorska w Słupsku - kliknij
Politechnika Koszalińska
Filmy LO w serwisie You Tube
klik
Nasza szkoła w encyklopedii
Facebook
Stowarzyszenie Absolwentów LO w Sławnie
SP nr 2 w Sławnie
SP nr 3 w Sławnie
SP w Sławsku
SP w Warszkowie
SP w Jarosławcu
SP w Malechowie
SP w St. Jarosławiu
SP we Wrześnicy
SP w Pieszczu
Kliknij i przeczytaj ofertę
Nasze LO to pierwsza szkoła średnia w Powiecie Sławieńskim uznana przez minister edukacji Katarzynę Hall w za miejsce odkrywania talentów
BIP - kliknij
działy artykułów
działy newsów
© 2001-2014 Zespół Szkół w Sławnie im. J. H. Dąbrowskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Liceumslawno.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Engine powered by jPORTAL 2